• img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

SALON DREWNIANYCH OKIEN I DRZWI

farba
NOWOŚĆ Gładź budowlana Dowiedz się więcej

O NAS

 

Proponujemy Państwu bogatą gamę materiałów budowlanych:

 • Stolarkę drzwiową i okienną,
 • Płyty gipsowo-kartonowe,
 • Wełnę szklaną i mineralną,
 • Styropian,
 • Gładzie, Gipsy szpachlowe i tynkarskie,
 • Systemy mocowań, narzędzia,
 • Cement, Wapno,
 • Farby,
 • Akcesoria tynkarskie.

Przeprowadzimy Państwa przez gąszcz producentów oraz pomożemy w wyborze drzwi do mieszkania, domu czy biura, które będą odpowiadały Państwa wymaganiom w tym zakresie. Przy chęci zakupu stolarki wykonujemy (opcjonalny) płatny pomiar. Dowozimy towar na miejsce po uprzednim uzgodnieniu szczegółów z klientem.

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz bogata wiedza na temat produktów dostepnych na rynku stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. W siedzibie naszej firmy mogą Państwo zapoznać się z ekspozycją stolarki okiennej oraz drzwiowej. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, lecz w przypadku dużych zamówień, realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

 

Szanowni Państwo!

 

W związku z regulacją RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), które zaczęło obowiązywać od 25 maja 2018 roku, chcielibyśmy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się ono odtąd odbywało. Przetwarzamy Państwa dane w celach opisanych w Polityce prywatności, aby m.in.:

 

 - dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Państwa zainteresowań,  

 - zapewnić Państwu większe bezpieczeństwo usług,

 - dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Państwa potrzebom.

 

Poniżej przedstawiamy zasady Polityki prywatności. Polityka prywatności Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

 

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest MB „Izogips” sp. c. z siedzibą w Ziemnicach, ul. Krzywa 38 , adres e-mail: dok@izogips.pl (dalej jako „ADO”)

 

2. ADO wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem Ziemnice, ul. Krzywa 38, 59-216 Kunice i adresem mailowym dok@izogips.pl, numerem telefonu 76 722 60 65.

 

3. Państwa dane osobowe w zakresie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu poczty mailowej zostały pozyskane za pomocą: naszej strony internetowej, wysłania do nas korespondencji mailowej, papierowej lub w skutek bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

 

4. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do wykonania umowy lub podjęcia działań do jej zawarcia. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w jednej lub większej liczbie stosownie do określonych celów, w których została wyrażona zgoda, to jest w szczególności celów marketingowych (maile i telefony) i informacyjnych (newsletter), podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust.1 lit b , art. 6 ust.1lit c oraz art. 6 ust 1 lit f RODO).

 

5. Pozyskane od Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych. Odbiorcami Państwa danych mogą być przede wszystkim spółki i inne podmioty powiązane kapitałowo. Dane osobowe przekazane będą tylko w celu określonym w 3 i 4

 

6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat.

 

7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.

 

8. Z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny. Są Państwa uprawnieni do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.

 

9. W dowolnym momencie mają Państwo prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

10. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy.

 

11. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a jeżeli zostało podane w celu zawarcia umowy, jest warunkiem jej zawarcia.

 

12. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 

Materiały Budowlane „Izogips” sp. c.